| nykusor a întrebat:

Sall la toti.
Auziti vreau si eu pagina de unde pot lua esay metin2 pentru metin2ro sau orice hack care da singur ssau de yang sau de iteme+9 orice dar sa mearga la metin2ro.

4 răspunsuri:
| Infern0 a răspuns:

Aici gasesti orice hack vrei si mai joc e si easy >>>>>> http://metin2hack.myforum.ro/hack-uri-metin2-vf14.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nykusor, nykusor trebuie sa dormi mult nykusor, nykusor esti adoptat nykusor rolling on the floor

| nykusor explică:

Mai vreau sfaturi

| BrEd a răspuns:

Nu juca cu coduri crema eu joc de 3 ani metin am cont de level135 eu iti dau metinul da sa scrii [TU] pe intrebare fara hack frate pai ori jucam corect ori nu mai jucam? ceva de zis raspunuslui. Dami funda ca ti-am dat cel mai bun sfat.