| DeCeOare a întrebat:

Sall luma! Vreau si eu un metin2 cu rate mari nivel maxim 250-255

arme si armuri noi metinu sa fie mai nou destul de populat sa se faca lvl max in 2 maxim 3 zile stand cam 3-4 ore pe zi (nu vreau hotstyl apollo magic ro steel etc etc... pricepeti voi)

Răspuns Câştigător
| ShNySnYGer a răspuns:

Mt 2xpm sau pvp

3 răspunsuri:
| JohnCena02 a răspuns:

Metin2 destros e un mt pvp te da lv 127 la inceput ( 127 e maximul) si 2kkk bani si itm la 1 yang la shop ff tare sau metin2 pvp gm mode te da direct 250 ( 250 maximul) si la fel itm 1yang sau daca vr unu cu 127 si te da lv 44 si cresti tu destul de repede si are itm 1 yang la magazin metin2 european. Funda?

| NextGen a răspuns:

Metin2 Hammer.

| PuF1zoR a răspuns:

Salut :) daca vrei intra pe www.metin4drugs.ro si te ajut eu cu iteme si level :) e 2013 multe evolutii, eventuri zilnice. Add la firts_king_jedi@yahoo.com