| DeCeOare a întrebat:

Sall luma! Vreau si eu un metin2 cu rate mari nivel maxim 250-255

arme si armuri noi metinu sa fie mai nou destul de populat sa se faca lvl max in 2 maxim 3 zile stand cam 3-4 ore pe zi (nu vreau hotstyl apollo magic ro steel etc etc... pricepeti voi)

3 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Ai descris la fix VipStyleMt2

| ady_3580 a răspuns:

MondialMt2 thinking

| PuF1zoR a răspuns:

Salut :) www.metin4drwugs.ro :) e deschis de 1 luna sunt 285 playeri pe el 20 % pvm, 80% pvp. eventuri zilnice. Daca vrei te ajut eu cu iteme si level :) add la firts_king_jedi@yahoo.com