| Khero a întrebat:

Sall lume! eu folosesc skype si de 2 zile nu mai merge. eram pe skype si vorbeam cu un baiat cand dintr-o data m-a scos si nu mai apareau casetele unde sa scriu numele si passu. imi apare doar albastru.
l-am sters si l-am descarcat iar dar nimic. plzz help

Răspuns Câştigător
| Borderline a răspuns:

Click pe Start > Run > scrie acolo %appdata%\ < asa cum e scris fara sa modifici nimic. > Enter > Skype (Daca nu gasesti folderul cu "Skype" cauta un folder pe nume "Roaming", intra in el si cauta folderul "Skype" acolo) Acolo in folderul "Skype" vei vedea mai multe fisiere tu trebuie sa stergi folderul cu numele id`ului tau de skype.

| Khero explică (pentru Borderline):

Nue asta. mie nu imi apare unde sa scriu sa ma logez

| Borderline a răspuns (pentru Khero):

Pai fa chestia aia de mai sus si vezi daca iti apare dupa...

| Khero explică (pentru Borderline):

Poti sa ma ajuti prin teamview?

| Borderline a răspuns (pentru Khero):

Da

| Khero explică (pentru Borderline):

Da-mi add la id asta de mess raduboss234 sau adrianbedelici te rog frumos

| Khero explică (pentru Borderline):

Da-mi add la id asta de mess raduboss234 sau adrianbedelici te rog frumos tongue

| Khero explică (pentru Borderline):

Sall... ai putea sa ma inveti si pe mine cum mi-ai facut skype-ul? (iar face la fel) ti-as fii foarte recunoscator happy

8 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Deschide notepad si scrie acolo:

REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Shell
Extensions\Approved]
"{5E6AB780-7743-11CF-A12B-00AA004AE837}"="Microsoft Internet Toolbar"
"{3DC7A020-0ACD-11CF-A9BB-00AA004AE837}"="The Internet"

apoi sailveaza fisierul cu extensia.reg si deschidel.

http://support.microsoft.com/kb/166465