| RudolfCs a întrebat:

Sall.M-am instalat windows xp am bagat toate driverele dar nu gasesc driverul video si nu mai am sidiul de la PC. Data trecuta cand l-am instalat stiu ca se numea "nVidia Geforce 6100 version 6.14.13.0790" dar acuma l-am cautat tot cu acelasi nume si nu l-am gasit.Ma poate ajuta cineva? FUNDA!

3 răspunsuri:
| VideoGame a răspuns:

Descarca Driver Easy, este free. Dupa ce l-ai luat ii dai sa iti scaneze driverele si iti va arata si numele si de unde sa il downloadezi.

| PapaRay a răspuns:

Instaleaza Driver Genius Pro de la 10 in sus. Este un soft foarte tare care iti gaseste automat toate driverele lipsa si ti le instaleaza/updateaza.

| Vrtulee a răspuns:

Un program foarte bun pentru downloadarea driverelor GRATIS este 3dp chip... sper ca te va ajuta ( fundita)