| DDX99 a întrebat:

Sall ma cam plictisesc si as vrea sa joc ceva jocuri cu impuscaturi ma pote ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| SQueeZer a răspuns:

Call of Duty Black Ops, Alien Shooter, Hitman, Crysis 2, Max Payne 2, Serious Sam 2, SWAT 4, Total Overdose...

2 răspunsuri:
| hopax89 a răspuns:

Daca vrei pentru inceput joaca : Call of duty(1, 2,3...); Counter Strike; Crysis 2; All points bulletin; Medal of Honor; Mafia(1 si 2); Sniper Ghost Warrior; Singularity; GTA (1, 2,3, 4, San Andreas, vice city, liberti city...)etc.

| SeRgIU_6261 a răspuns:

Bagai acolo! www.clopotel.ro/impuscaturi si dai la primul