| MeNoNヅ a întrebat:

Ziceti-mi va rog si mie, ca ma plictisesc mult, mai multe jocuri cu impuscaturi, dar as vrea cu multiplayer si daca chiar nu gasiti multiplayer dati-mi jocuri single player! Va rog, cine ma ajuta? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

Crysis,counter strike,project igi,alcatraz,sniper elite,battle los angeles,bleedout, elements of war, F.E.A.R,return to castle wolfenstein,starship troopers,steam slug, terorist takedown, chrome specforce. dupa ce le termini iti voi zice si altelelaughing

| AndreYutzUU a răspuns:

Couter sticke, sau uite un site:http://www.prehackshub.com/category/Shooting/1/top-rated.html
Total Overdose

| asskickerr a răspuns:

Eu personal prefer call of duty, 4 este cel mai reusit.Dar si modern warfare 2 este foarte dragut.

| Anonimer a răspuns:

Left for Deth 2