| BoogdanN a întrebat:

Sall.Ma jucam minecraft si dintr-o data s-a intrerupt curentul cand am intrat mai apoi in minecraft nu mai aveam harta pe care ma jucam,dar am intrat acolo la run si la app data la saves si harta era prezenta dar cand intram in joc nu aparea, deci, am luat harta din saves si am reinstalat minecraft. dupa aia am bagat-o la loc da tot nu a aparut, ce e de facut? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Maior_Catalin_1998 a răspuns:

Pai nu mi s-a intamplat niciodata dar cred ca nu se mai poate recupera