| gheorghitax5 a întrebat:

Sall.Ma numesc Nicolae.Si vreau sa ma joc un metin2 fain, ratele 1000 daca se poate in general sa cresti repede.Sa fie smechier npc skil g si pe sau triunghiuri pentru facut pe direct.Sa aiba shopurile faine(in afara apollo si ro). dati-mi si situ.Va multumesc

4 răspunsuri:
| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Buna recomand epical mt2 www.epicalmt2.ro este 24/7 pvm pvp si rate 1000%

| iPhone32523523 a răspuns:

Sall cel mai tare e Metin2 GHT poti face lv 225 e pvm are piatra rosie ca sa faci pe bani la lv 50 ai 200kk o arma de gm se da 1kkk e tare sv ia-l il gasesti e 4 metin bafta (FUNDAbatting eyelashes )

| andrejko1111 a răspuns:

Buna iti recomand metin2, metin2united si metin2fun.vot?