| darius5649 a întrebat:

Sall! Mai demult aveam un joc de razobi, mai tin minte ca in prima misiune erai intr-un avion si trebuia sa te parasutezi si dupa accea nu mai tin minte multe dar stiu ca parasuta la parasuta iti arata o sageata verde care daca se facea prea la stanga sau dreapta devenea rosie. Funda pentru cel care imi spune numele jocului! P.S:nu-i medal of honor :airborne.

3 răspunsuri:
| zinedinzidan a răspuns:

Poate e primul call of duty sau ceva ca si ala e tot cu o parasuta, cand iti iei arma dupa ce il omori pe unu care facea pipi langa un copac.

| darius5649 explică:

Nu era ala.

| darius5649 explică:

Mda l-am gasit singur se numeste:Beyond Normandy: Assignment Berlin