| Ooo00000000 a întrebat:

Sall! Aveam un joc cand eram mai mic cu razboi da nu mai stiu cum se numeste,in prima misiune a jocului trebuia sa te parasutezi si iti aparea o sageata verde, si trebuia sa mergi sa omori niste generali ceva de genu si dupa aia mergeai intr-o tabara si de acolo nu mai stiu.

1 răspuns:
| sergiuboanta a răspuns:

Mi se pare ca am jucat si eu jocu... eu nu stiam cum sa deschid parasuta si muream laughing si eu as vrea sa stiu cum se numea