| Cornelus06 a întrebat:

Sall mi-am descarcat si eu m2bob si cand intra pe carcater imi apare o eroare scrie ceva de genul warring ce fac plz dau fudna

Răspuns Câştigător
| Meheツ a răspuns:

Gen baga id ala ca vreau sa iti iau contul laughing... cam asa a sunat raspunsul de mai sus.

"warring"-ul nu e pentru tine happy e ca sa te anunte ca ai un drive montat impreuna cu jocul happy apesi pe Ok sau Continue. si gata filozofia.
daca tot nu tace ii dai un restart la calculator si inchizi Daemon Tools (daca stii ce e ala)

1 răspuns:
| F1rstBlooD a răspuns:

Baga id asta de mess
albert_devil_2012
aici nu pot sa tio rezolv
e mai complicat, imi trebuie si poze