| GaSteRu a întrebat:

Sall. Mi-am facut un radio cat de curand si un site pentru acesta... Precizez ca radio e facut acc+ si vreau sa pun un radio player pe site, cand acceseaza lumea site-ul sa porneasca radioul meu. Cine stie? ADD Seno_moartea sau lasati un reply aici. dau funda + vot logic

1 răspuns:
| dov76 a răspuns:

In scriptul pe care il pui pe site ai optiunea sa il pornesti ( atunci cand cineva intra el isi face treaba), uita-te bine pe acolo ca este simplu. iti atrag atentia ca pentru multi este enervanta optiunea asta si mai bine il lasi asa sa il porneasca cine vrea sa asculte.