| gabi08 a întrebat:

Sall, mi-am instalat nfs the run si cand intru in joc imi iese singur si imi da chestia aia cu has stopped working...check for solution online...close the program. am windows 7 ultimate pe 32bit, 4gb ram, procesor Intel b815, placa video Intel hd graphics de 2 gb. ce e de facut?

2 răspunsuri:
| bet991 a răspuns:

Daca imi dai link-ul de download, sa vad ce eroare iti da, iti pot spune ce e de facut...

| gabi08 explică (pentru bet991):

Asta e id meu de mess:gabrielviorelcantimir@yahoo.com, e mai simplu sa vb pe mess