| SME a întrebat:

Sall mi-am luat din carrefour un titirez beyblade si era titirez din bucati si nu am gasit lansatorul sad dc oare?

Răspuns Câştigător
| EckoTM a răspuns:

Pai.lansatoare iti poti cumpara din astea,,chinezesti",nu stiu din ce zona esti,eu sunt din caras severin si noi avem un fel de bazar,,, cu haine si diferite lucruri, si aici gasesti si lansatoare de cumparat

15 răspunsuri:
| EckoTM a răspuns:

Poate ai aruncat lansatorul pentru ca lansatorul este in partea de jos a cuitiei adica sub beyblade si piese.probabil l-ai aruncat straight face

| SME explică (pentru EckoTM):

Nu l-am aruncat! am desfacut toata cutia era cutie mica avea in mijloc titirezu si jos avea un loc si acolo avea niste instructiuni dar nu avea lansator (de ala mic cu cablu) si pe instructiuni zicea "Este necesar un lansator Ripcord"

| SME explică (pentru EckoTM):

Apropo am titirezul "cyber pegasus 105f"

| EckoTM a răspuns (pentru SME):

Aaaaaa.este original titirezul, nu?

| EckoTM a răspuns (pentru SME):

Http://beyblade.wikia.com/wiki/Cyber_Pegasus_105F_(Legend) asa a fost cutia cand ai primit-o?

| SME explică (pentru EckoTM):

Da mersi! si de unde pot lua un lansator?

| SME explică (pentru EckoTM):

Sunt din iasi

| EckoTM a răspuns (pentru SME):

Si nu aveti vreun bazar ceva pe acolo? ceva un magazin mare cu haine? si jucarii?

| SME explică (pentru EckoTM):

Bada

| EckoTM a răspuns (pentru SME):

Pai.lansatoare iti poti cumpara din astea,,chinezesti",nu stiu din ce zona esti,eu sunt din caras severin si noi avem un fel de bazar,,, cu haine si diferite lucruri, si aici gasesti si lansatoare de cumparat

| stefanutz_4060 a răspuns:

Nai nici un lansator,hmm,e un lansator mediu,nu de ala mare, fara ata, incearca sa mai cauti peste tot.

| cosminkaratecampionul a răspuns:

Cat a coastat beyblade?

| cosminkaratecampionul a răspuns:

Cat costa un beyblade

| konta a răspuns:

Depinde cum l-ai cumparat, sunt expert si iti spun ca la carrefour metro real sau cora si altele, acolo gasesti doar de la firma hasbro, si firma asta il are pe cyber pegasus doar la setul cu 7 modele de pegasus care costa vreo 147 de lei! Sau pachete speciale fara lansator, niciodata nu am vazut la firma asta de beyuri cyber pegasus cu lansator, astea fara lansator pot costa 18-24-46-61 de lei, cele cu lansator costa 64-40-23-39 de lei.

| SME explică (pentru konta):

Oke mersi si de unde as pute cumpara un lansator?

| Peteri_Daniel_Alexandru_1992 a răspuns:

Pai ai luat deala fara lansator ca sunt cu lansator si fara alea cu lansator sunt mai scumpe