| misu2315 a întrebat:

Sall! nu demult mi-am descarcat minecraft dar trial version.Nu stiti de unde pot lua versiunea FULL? Si inca ceva, ca sa construiesc ceva din lemn cum arunnc lemnul (prelucrat) sa formeze zid. Am tastele care mi le-a dat la inceput. Si inca ceva laughing, cum fac un pat?

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

E ff simplu Full il ei din magazinewinking. Iar in versiunea trial nu poti creeqa nimic. in versiunea full pentru a creea o usa faci in dreptungi in inaltime.
[][]
[][] => Usa se face im chestia aia de creeat craftbeach sau asa ceva...[lemn prelucrat]
[][]
[][] => Craft cum o mai fi. [lemn prelucrat]
[][]
pentru pat iti trebuie wool si lemn prelucrat
[][][]=>Wool
[][][]=>lemn prelucrat
Iar pentru a pune un obiect jos apesi click dreapta [cu in caz ca nu mai ai nevoie de el si vrei sa il arunci]

winking

1 răspuns:
| misu2315 explică:

Si cum fac usa?