| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,nu stiti niste jocuri de bownling cu grafica cat mai reaslista? ca vreau niste jocuri de bowling cu grafica realista si nu gasesc. Funda PS:dau funda la cele mai multe,sa fie pentru pc(nu pe android,nu pe ios, nu online) Astept raspunsuri

3 răspunsuri:
| adrianbestboy98 explică:

Ma *** pe linkul tau stii ce inseamna pentru pc? adica downloadate

| ScliPitoruL a răspuns:

Asta este super m-am jucat si eu... funda? uite linkul
http://real-bowling.en.softonic.com/

| adrianbestboy98 explică (pentru ScliPitoruL):

Http://www.google.ro/......tp?/imgres uite aici un joc bun,jocu tau nu are niciun haz, poti sa controlezi bila, asa ca ii dispare hazu, jocurile de boeling adevarate trebuie sa te tina in suspans sa vezi daca nimeresti, ala controlez bila si am nimerit si nimic amuzant