| Draganssss a întrebat:

Sall. Pe League of Legends am strans 4800 de ip si m-am gandit sa imi cumpar un nou toplaner,insa nu ma pot hotari pe cine sa iau dintre Riven si Irelia,deci, ceva sfarturi?

1 răspuns:
| Perry18 a răspuns:

Depinde ce vrei mai mult sa faci cu campionul, ambii sunt labe bullies destul de rai. Daca vrei sa joci ceva mai defensiv si sa ai optiunea de a face un build mai tanky cu ceva mai mult crowd control, ia-o pe irelia, dar daca vrei pe cineva ce poate cara jocurile mai usor sa faci un build full AD, recomand riven.