| udrescuf a întrebat:

am si eu o intrebare, ce campion din League of Legends ar merita sa cumpar de 4800 EA, ma gandesc la Zed sau Diana, voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| RaZvaNNutZu a răspuns:

Alege Zed daca iti place sa nu stai mult intr-un joc pentru ca acest campion este de early game si mid game. Daca te inveti sa joci cu el si te feedezi vei avea rezultate foarte bune in urmatoarele meciuri. Diana, in schimb o poti juca peste tot in afara de botlane, trebuie sa farmezi mult si sa ajuti coechipierii cu ea, sa nu furi killurile chiar dacă uneori ea poate avea un burst foarte mare. Hai bafta, sper ca te-am ajutat!