| AssassinCreedMadasucaru a întrebat:

Sall.plss ajutati-ma cu o problema.cand imi aprind calculatoru mi se aprinde becu la maus si tastatura. apoi imi apare chestia aia cu saf mode si dau normal mode. apou cand imi intra sa scriu parola(pentru ca am parola) si nu-mi merge nici mausu si nici tastatura.am windows 7. dau funda!

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Vă este greu să scrieti un mesaj corect? Din ce zici tu acolo, eu cred că ai pus mufele invers, tastatura în slotul mouse-ului şi invers.

| mihairaul a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti iei alt maus si o tastatura.