| cipryunique a întrebat:

Sall! Schimb cont de metin2ro,dau contul de 41 war corp, grad nobil, iteme apropiate de lvl 41... aproape toate sunt +4, calul armat facut! Doar schimburi, accept conturi peste lvl 35 fara grad negativ si toate misiunile facute, iteme bune adica bune vreau sa zic si calul daca nu e armat sa aiba minim lvl 6-7! Pentru mai multe detalii id: cipry_unique

1 răspuns:
| Luca_Adina_1994 a răspuns:

Vrei unu cu lv 30 are fms +5 pietrat si alte iteme bune si pe el si in depozit sper ca-l vrei