| cipryunique a întrebat:

Sall! Schimb cont de metin2ro,dau contul de 41 war corp, grad nobil, iteme apropiate de lvl 41... aproape toate sunt +4, calul armat facut! Doar schimburi, accept conturi peste lvl 35 fara grad negativ si toate misiunile facute, iteme bune adica bune vreau sa zic si calul daca nu e armat sa aiba minim lvl 6-7! Pentru mai multe detalii id: cipry_unique!

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu vrei sa te bagi mai bine pe un privat? eu iti recomand apollo! :* daca e ceva, da'mi un pm. sunt interesata.

| pertadon a răspuns:

Vreau un cont mare pe metin2ro pe leonis sa fie de lvl mare mai mare dacat35 bine va rog plss im dati unul plsss?/?//?//?///?