| Emy_3192 a întrebat:

Sall schimb si eu un cont de barn buddy pe hi5 level 90 am multe animale cu unule de facebook pls.rog seriozitate big grin

1 răspuns:
| Frontal a răspuns:

Sa schimbi conturi de Barn Buddy inseamna sa faci schimb intre contul tau de hi5 si contul celeilalte persoane de Facebook propriu-zis. Schimbul de conturi reprezinta renuntarea la toate socializarile sau comentariile pentru fotografii, like-urile etc. Nu e indicat. Repet nu e indicat.