| Sulumache a întrebat:

eu joc Barn Buddy pe facebook am lv 54 si imi mai trebuie animale care s-a lasat de barn buddy pe facebook va rog sa imi dati mie contul adica id si parola ca sa facem schimb; ex dau armasar negru si elefant african pe vaca organica sau pe alte animale multumesc dau funda celui care imi da un cont de facebook cu barn buddy si sa aiba animale va pup

Răspuns Câştigător
| Diiiaaღ a răspuns:

Uite id meu style. punk21 iti dau acolo id si parola de la barn buddy Fundita?

| Sulumache explică (pentru Diiiaaღ):

Nu imi merge id tau sa il bag in agenda

| Sulumache explică (pentru Diiiaaღ):

Nu imi merge id tau sa il bag in agenda imi zice ca e invalid

| Sulumache explică (pentru Diiiaaღ):

Nu imi merge id tau sa il bag in agenda de messenger.

| Diiiaaღ a răspuns (pentru Sulumache):

Da.mi u id sh te bag euwinking

| Diiiaaღ a răspuns (pentru Sulumache):

Scz nu iti pot trm la mesaje k sunt la statusu de juniorbig grin

| Sulumache explică (pentru Diiiaaღ):

Uite id tocai_c@yahoo.com

9 răspunsuri:
| maryacrynutza a răspuns:

Buna as vrea sa fac schimb de animale dar nu sa iti dau parola id meu este :mariacrina22 si numele de facebook este kryna mary bagama in lista si putem sa facem schimb daca vrei

| Madalin_Eduard_1990 a răspuns:

Nuuuuuuuuu