| TwiLight_6053 a întrebat:

Sall! spuneti-mi niste metine care nu au hamachi si nu sunt pvp cu otel la magazin si arme de 65+! In afara de mt2mondial care nu imi merge imi zice "echec lors de la conexion". Funda +9999999999999voturi.Multe raspunsuri!

4 răspunsuri:
| z00m a răspuns:

Candylongjumt2,unitedmt2 chiar daca nu au itemle la magazin dar faci foarte foarte foarte usor rost de ele...plss fundaaaaa

| SyLvYuTzU a răspuns:

Scrie pe google Hammer metin2 sau metin2 panicfear
Is metinuri faine
Sper sa iti placa
Funda?

| Brianna_1510 a răspuns:

Metin2Guabina,Metin2Fun,Metin2Ti,United stars, hammer etchappy

| TwiLight_6053 explică:

Care imi da siteu de la metin2 starlongju funda!