| TwiLight_6053 a întrebat:

Sall! Din start veti primi vot! Vreau un metin gen mt2 mondial! Cu otel la magazin...ma rog. Dar fara hamachi SI SA NU FUE PVP VA ROOG! NU imi merge metin2 mondial pentru ca imi zice echec lors de la conexion intruna! Si mai vreau sa va intreb daca stiti siteul de la metin2 starlongju

4 răspunsuri:
| MANIU a răspuns:

Metin2 epic e fain are kinguri la shop arme epice tot la shop rate 1000% e super

| dany_2098 a răspuns:

Exploziv era asa inainte da acu e praf are rate 200 si la magazin n-are otel incerca dinamik are otel

| Eusebiu024 a răspuns:

Este unul cu king in magazin este foarte tare iti da P de la inceput dupa ce iti alegi magiile iti da si cal militar iti zic numele daca dai funda big grin

| smekerasu_3974 a răspuns:

Era un metin explossive dar nu stiu daca mai merge faceai repede banii si la mag in centru avai otel.din el faceai pose lv 5 ...king