| PrinceOf a întrebat:

Sall stiti niste jocuri de genul:Animal Jam, Moshi Monsters si ou World? funda...

Răspuns Câştigător
| DianaOana463 a răspuns:

Pai eu stiu cateva, dar nu stiu daca ti-ar placea.Totusi eu ti le zic: *Transformice *Club Penguin *Aici sunt mai multe genuri de Goodgame:Cafe,Fashion,Disco, Empire, Mafia etc. (daca dai doar Goodgame e suficient.) *Transformika (nu e romanesc, dar iti da multe branze la inceput) *Jump Jupiter *Ecobuddies (eu am incercat sa imi fac cont, dar am asteptat vreo 1-2 ore si tot nu so incarcat, daca vrei incearca) Pai cam atat. Sper ca te-am ajutat. Daca te rog imi dai si mie funita? puppy dog eyes