| Ioana456 a întrebat:

Ce siteuri stiti de genul... Wby World, Moshi Monsters sau lady popular? Dar sa fie -gratis-. Cel mai cool site primeste funda! P. S. dati-mi mai multe variante daca doar una e buna va dau funda big grin

11 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Rt.jet

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Din atâtea categorii exact la T/A ti-ai găsit să pui întrebarea laughing

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Categoriiaaaaaaaaaaaa waiting
#@! #$%^&*$#**#...|
Toti o sa te injure in : 3, 2, 1.

| HepiBăluns a răspuns:

Www.redtube.com are niste jocuri, muahh! nu te mai saturi...

| Asasina a răspuns (pentru HepiBăluns):

HepiBaluns,nu trebuia sa pui o pagina de aia.Te-am raportat.

| HeeD a răspuns:

Eu cred ca Moshi Monsters

| Ioana456 explică:

Ba hepibalun sau cum teoi numi am 11 ani! esti cel mai bou de pe site! gata te raportez!

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Ioana456):

Asa.si ce le zici, ca ai postat la categoria gresita...Si un user cu cap ti-a dat un site.(nu poti sa raportezi pentru ca esti utilizator junior, trebuie sa fii senior)

| Ioana456 explică:

Ce categorie visati voi prostilor?!? LAsatio drecu de categorie am intrebat ce siteurui stiti ce nu va e clar?

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Ioana456):

Si eu te pot raporta foarte usor pentru ca ne-ai facut prosti, dar in primul rand pentru nerespectarea categoriilor.Categoriile au fost create pentru a nu fi o terchea berchea pe site(ordonare pentru prosti).Tu nu le-ai respectat si de aceea iti voi raporta intrebarea.

| HepiBăluns a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Mersibatting eyelashes Cineva care intelege un om si care stie de inseamna Trivia/Amuzante...