| meastylin a întrebat:

Sall sunt adina cand puteti sa imi raspundeti ca vreau sa va rog mult sa imi dati o parola la tales runner cu lina daca aveti cont cu lina va rog frumos sa mi-l dati caci prietena mea vrea foarte mutl parola cu lina deci va rog frumos si daca aveti si parola cu fata aia yuki sa imi dati si mie parola cu yuki si cu lina daca aveti mie imi trebuie foarte mult parola cu yuki si parola cu lina e so multumesc pe prietena mea deci daca aveti dati-mi va rog mult

Răspuns Câştigător
| AndaMelinaDelia a răspuns:

Eu nu am imi pare rau, dar daca ai speranta vei reusi, s-au bagati bani pe TalesRunner, si eu il am dar ma plictiseste din toate partile laughing. Bafta.

1 răspuns:
| meastylin explică:

K mersi anda si totusi daca ai sau daca faci rost sa imi spui esti de treaba si daca vrei sa fim prietene idu meu de mes e aniacool12 daca vrei ma bagi in lista