| aLeXsTiCk a întrebat:

Sall Toata Lumea.Am o intrebare:am descarcat metin2united de mult.Imi mergea.De obicei ma deconectam de la net si cand imi apareau 2 finishuri ma conectam si dadeam play! Acum nu-mi mai merge imi apar la toate serverele si toete chanalele (offline) ce ar trebui sa fac(daca ma deconectez)daca nu ma deconectez mi se blocheaza si ramane asa. A da era sa uit de pe net nu pot sa-l descarc ca mi se blocheaza si acolo. Eu il descarc cu explorer de obicei si acolo imi face asa! Va rog ajutati-ma dau Fundita crying worried

Răspuns Câştigător
| RobTheRobot a răspuns:

Poate serverul este offline. Mai asteapta cateva zile. Pana atunci incearca Metin2Moldova.
E un server super tare. Primesc Fundita?winking

6 răspunsuri:
| aLeXsTiCk explică:

Si acum imi apare (daca ma deconectez si ma conectez)un patrat mare rau cu multe chestii si si apare sa dau ok sau x si orice as da iese din el
e sa fac? crying crying crying crying crying crying crying crying

| RobTheRobot a răspuns (pentru aLeXsTiCk):

Incearca sa il reinstalezi. Daca nici asta nu merge dezinstaleazal, stergel si downloadeaza-l din nou.

| aLeXsTiCk explică:

Cum il reinstalez? da-mi detaliii multe te rog frumos
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

| RobTheRobot a răspuns (pentru aLeXsTiCk):

Baga adresa mea de email: eduard.valceanu@yahoo.com acolo o sa iti spun mai multe.

| aLeXsTiCk explică (pentru RobTheRobot):

Vezi ca ID-ul meu de mess e stefanalexc o sa te bag imediat

| RobTheRobot a răspuns (pentru aLeXsTiCk):

OKwinking