| VortexUlt21 a întrebat:

Sall tp am o problema cu metin2tdl si as vrea sa ma ajutati.Am fost la grajdar sa fac un duel si dupa ce am terminat duelul m-a dat afara cand incerc sa intru pe cont se inchide metinu.Ce pot sa-i fac se mearga ca aveam itm de pe site si nu as vrea sa le pierd.Dau funda+vot celui care imi explica ce sa fac.Scuzati categoria e mai populata astept raspuns cat mai repede sad

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Ai încercat să intri cu alt cont? Ia vezi face la fel? Dacă da atunci metinul e problema!