| GhostKnight a întrebat:

A aparut Need For Speed Most Wanted 2! Ce parere aveti de el?
Eu il am instalat si e chiar interesant jocul, vreau sa aud si parerile voastre despre jocul asta!

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Un joc bun.Imi place ca poti schimba masinile cand esti in Free Roam.Merita jucat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un super joc, grafica foarte buna, sunete noi la masini. Un joc foarte bun

| lucky_6605 a răspuns:

Grafica de ne egalat

| Styles_Bogdan_1994 a răspuns:

Da,grafica este alta mai evoluata, masini se pot schimba, si am vazut si cateva sunete noi, parerea mea este una buna despre nfs mw2.