| catalin99a a întrebat:

Aș dori daca a-ti putea sa-mi spuneti cum as rezolva o problema.Joc metin2 forggoten, dau sa intru in patch, patchu ajunge la 100% dau sa intru in joc, dar nu imi intra.Stau jumatate de ora si tot nu imi intra! Deci ce problema are? Vă rog urgent sa-mi spunetiii! Dau funda+vot!

5 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Jocul nu l-ai copiat corect ori este devina patchul (are buguri). Incearca sa il copiezi altundeva daca nu vorbeste cu un prieten sa sil instaleze pe pc-ul lui si daca merge inseamna ca pc-ul tau ii de vina!

| catalin99a explică (pentru TeddyPaul):

Am incercat pe laptopul lu fratemiu! La el merge! Deci inseamna ca PC meu e devina?

| catalin99a explică (pentru TeddyPaul):

Nu merge frate!

| TeddyPaul a răspuns:

DA! Pc-ul

| catalin99a explică (pentru TeddyPaul):

Baga id:catalin99a ca să vorbim!