| 00mary00 a întrebat:

, am aceasta placa video (Intel® GMA 3100) pe pc-ul meu si unele jocuri ex : nfs-urile de la carbon in sus , assassin's creed , ( jocuri mai noi de 2007 ) toate imi spun ca palca video este insuficienta dar am vazut pe youtube ca la alti le merge
imi puteti spune care este problema ? pe calculator am 1.5 gb ram , procesor intel dual core de 2.6 , 256mb (384 cu overclocking ) video , hard 80 gb ...

Răspuns Câştigător
| uNKN0Wn a răspuns:

Placa video este de vina,pe net sunt si fakeuri, eu am in placa de baza o placa video la fel ca a ta, si crede-ma chiar ai nevoie de o placa video noua pentru ca nu prea ai ce face cu asta.Gasesti placi video cu 130 lei foarte foarte bune pentru ce vrei tu sa joci.

Bafta!

3 răspunsuri:
| 00mary00 explică (pentru uNKN0Wn):

Multumesc mult.

| uNKN0Wn a răspuns (pentru 00mary00):

N`ai pentru ce.

| 00mary00 explică:

Dar ce putere are la 130lei? 256 sau 512?