| cosminvalerian a întrebat:

Sunt un fan al jocului Assassin's Creed. Eu avand PC din 2006, si ne-avand bani pentru ca e criza, am urmatoarele componente :
1, 5GB RAM;
Procesor Intel Pentium 4 3. 0Ghz (Single Core)
256MB Placa video
(Windows XP)
Intrebarea este : Imi va merge Assassin's Creed 1 la setarile Low?

Funda!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va merge bine pe low-med (presupun).

| raikidd a răspuns:

Da iti merge, dar intrebarea mea este cum poti fi fan fara sa joci acel joc? eu chiar sunt fan am cumparat AC 2 si AC Revelation

| cosminvalerian explică (pentru raikidd):

Din mai multe motive :
1.L-am vazut la varul meu mai mare, (departe de mine, din pacate);
2.Am vazut si videoclipuri pe net;
3.Am jucat foarte multe jocuri de la Ubisoft, printre care a fost un joc foarte bun " Prince Of Persia (Warrior Within si The Two Thrones)", si din cate am mai vazut si prin imagini, sunt cam la fel.

| Mihai0202ful a răspuns:

Da iti va merge foarte bin.Mie totusi imi merge daca nu tin deschis mess-ul skipe-ul etc dar merge foarte bine la ce PC ai tu!
FUNDA?

| cosminvalerian explică (pentru Mihai0202ful):

Dar pe Windows 7 Starter? Imi va scada mult?

| Mihai0202ful a răspuns (pentru cosminvalerian):

Nu