| pNc69 a întrebat:

Am auzit ca inlocuitorul hack-ului "M2bob" este m2k-mod
Cand ma bag pe el imi zice : Versiunde gre? it va fi? ierului pack/root.epk'.Te rugam sa faci upbdate la client prin intermediul patch-ului
Care imi zice cel mai explicit cum sa fac ii dau funda!
http://adf.ly/HWisA
Pe forumuri am mai vazut ca scria nu stiu ce ca trebuie sa il upbdatez!
Care imi explica tot ii dau funda /!

5 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

M2k mod merge numai pe metin2 ro şi eu am avut m2k mod e super modu dar probabil face update la el şi merge numai peste cateva zile happy

| pNc69 explică:

Joc metin2ro si tot caut inlocuitorul bob-ului si am vazut pe un site ca asta e dar nu stiu cum sa il ubpradeaz happy

| pNc69 explică:

Care imi poate da si mie de unde sa il downadez si cum sa il instalez (prefer sa imi ziceti tot! )
Dau funda! si sa mearga pe mt2ro

| Corino a răspuns:

Uite-l aici m2k dar depinde si ce metin joci

| raulcool25 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge to asa imi zice ca o sa-mi fie grea srcina cine ma ajuta si poe mine dc nu merge