| Cold a întrebat:

am avut mai de mult un joc cu mickey mouse si imi aduc aminte ca era un nivel in bucatarie... iar primul nivel era pe un vapor... nu mai stiu foarte multe detalii in fine! intrebarea mea este daca stie cineva cum se numeste acel joc. Funda P. s vreau sa ii dau surioarei mele sa se joace acel joc

1 răspuns:
| gabitzuuu11 a răspuns:

Nu.Era cu Tom si Jeryy-se numeste tom and jerry first of furry parca incearca si tu cred ca asta e. Funda?