| MPuNk a întrebat:

Sall TPU, am avut windows 7 si 8 si nu imi mergeau jocurile pe el, de exemplu la counter strike mi se vedea cu purici (in patratele ecranu), nu stiu ce are... HELP, Dau fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Lrc_Teodor_1996 a răspuns:

Sunt multe cauze in primul rand trebuie sa ai toate driveurile instalate cel putin, daca nu la zi sa ai toate necesare gen direcx etc trebuie sa setezi jocul la video setings rezolutia calitatea toate cele daca tot apare verifica cablul si ecranul dai un auto adjust altceva nu imi vine momentan in minte happy

| MPuNk explică (pentru Lrc_Teodor_1996):

Multumesc!

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns (pentru MPuNk):

Pentru nimic!