| Iliescu_Stefan_1996 a întrebat:

am descarcat si instalat Battledilled2 Demo dar cand vreau sa intru in el se face ecranul negru apoi revine la normal dar nu intra in joc imi puteti spune dc?

Răspuns Câştigător
| mnthseby a răspuns:

Placa video

1 răspuns:
| Alexandru1994 a răspuns:

Se poate ca, calculatorul tau sa nu suporte jocul. Uita-te pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri.In site-ul de mai sus daca il deschizi este o bara si-n care scrii numele jocului si dai Can You Run It si iti arata daca calculatorul tau suporta jocul