| AdiSt a întrebat:

am doua intrebari
1.eu am placa video de 256 mb si in bios era setata la 128 mb iar eu am schimbat-o al 256mb...se va intampla cv..este bine ce-am facut?
2.de ce rezolutia se schimba de fiecare cand dau restart sau deschid pc? se schimba la cea mai mica 800x600.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

1. Nu se va intampla nimic. E perfect.
2. Schimba Windowsul. Si eu am patit asa ceva. Ori ai virus pe HDD ori Windowsul e defect.

| AdiSt explică (pentru Salontanul):

Iti voi da funda pentru raspuns dar vreau sa-ti spun cv:windowsul de abia l-am instalat!

| Salontanul a răspuns (pentru AdiSt):

Inainte de instalare Windows te rog sa stergi toate partitiile. Daca nu, ai facut degeaba reinstalarea. Virusul se pastreaza in System Volume information.