| andreimuzelak a întrebat:

am fifa 14 si vreau sa fac videouri cu fraps dar am lag si am incercat cu bandicam si tot am lag am incercat cu mirillis action dar nu aveama lag cu action dar eu vreau sa filmez cu fraps ca are calitate mai buna

Răspuns Câştigător
| zoltan119 a răspuns:

Indiferent ce program folosesti tot vei avea lag pentru ca aceste programe consuma FOARTE mult din memoria ram si procesorul sistemului. Singura modalitate de a filma fara lag in calitate HD este un screen capture card
ceea ce costa cam multi bani

1 răspuns:
| Swampie8 a răspuns:

Eu zic sa te lasi de programele astea! Foloseste OBS (Open Broadcaster Software). E mai bun, filmeaza HD si nu mai trebuie sa randezi!