| D3adM3n a întrebat:

Am imprumutat un joc de la un coleg si nu stiu de ce nu merge sa il instalez, la instalare imi da o eroare : steam si nu mai stiu ce, imi trebuie cont pe steam si programu instalat in Pc sau?

2 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

Vrei si tu Steam cu CS 1.6 si alte jocuri faine? Eu recomand sa cumperi de la: stefan_crime1@yahoo.com
Este ieftin si sigur.Are anunturi peste tot pe internet, doar daca il cautati pe google.E de incredere, a vandut multe si are reputatie. Eu voi mai cumpara de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu scrii numele erorii complete nu am de unde sti cum se poate rezolva.