| SexyBlue a întrebat:

am inceput sa joc LoL de 1 saptamana, si imi place foarte mult. Mi-am luat si eu 2 campioni de inceput : Ashe si Malphite si acum am 2200 IP si ma gandesc ori sa-mi iau un campion la 1350 ca sunt multi buni, ori sa strang bani pentru unul la 3150 poate gasesc ceva si mai bun, sau sa strang mai mult si sa iau unul la 4800 sau 6300 dar asta necesita cam multa munca big grin Nu stiu ce sa fac, sfatuiti-ma voi va rog ce campion sa-mi iau, care ar fi acela si la cat IP.

5 răspunsuri:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Campionii care costa mai mult nu sunt neaparat mai buni. spre exemplu warwick care costa 450 IP rupe aproape toti campionii mai ales 1v1. Si Jax e iar un erou over power si costa numai 1350 IP. Sivir iar e un range extraordinar de puternic si costa numai 450 IP. Eu am facut greseala de a-mi cumpara multi eroi de 6300 care s-au dovedit a nu fi prea buni si acu am 16 eroi... si sunt lvl 30. Iti sugerez sa incerci eroii ieftini ca sa vezi daca stii sa joci cu ei si sa ii cumperi. eu iti sugerez sa joci cu warwick si jax, ieftini si puternici.

| Soryc a răspuns:

Eu ti-as sugera cu unu de 4800 eu am facut asta :X funda?

| ovy04 a răspuns:

La inceput incearca sa joci cu campioni de 450-1350, sunt foarte usor de folosit si te inveti repede cu ei. Asa castigi meciurile si faci mai repede bani. Eu intai am cumparat toti campionii de 450 apoi unul de 6300.

| zxIoanaa a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!

| Radeanu_Eduard_1989 a răspuns:

Da nici eu nu stiu vreau si eu un raspuns