| aby_6778 a întrebat:

Am incercat sa fac un server de samp si tot nu reusesdc am luat toate clientele de SA:MP si il fac tot si cand intru pe server imi zice Connecting...The server didn`t respond! sad plzz spuneti-mi cat mai repede care stiti cum sa il fac sau cum sa mut un server dupa windows pe linux ca am cumparat host si nu stiu cum sa il mut plzz dau funda! si voT!

1 răspuns:
| hflorin a răspuns:

Ai cumparat host dedicat pentru samp?
sau ai cumparat host web.

Hostul dedicat pentru samp are serverul deja instalat, tu muti doar scriptul (game modeul) de la tine din pc in host prin FTP.