| RatuscaCeaUrata a întrebat:

cand incerc sa intru in minecraft SP Desi minecraftul este minecraft 1.2.5 imi arata minecraft 1.3.1 azi nu stiu ce s-a intamplat.L-am descarcat de 100 de ori am reinstalat java am incercat tot.O alta metoda se poate sa mearga? Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| florynboy23 a răspuns:

Aseara s-a updatat laughing acum gasesti numai versiunea 1.3.1 si e mult mai buna

| KidutzuThau1 a răspuns:

Uite iti dau linkul de unde poti descarca Minecraft 1.3.1.http://www.2shared.com/file/maHFJDRy/MinecraftSP.html
Funda? :)

| semi561 a răspuns:

Mai jeb(cel de la minecraft) la updatat si se uptadeaza automat asta-i nene... o sa-ti fac eu rost de 1.2.5 daca vrei funda?

| devil123 a răspuns:

Am eu 1.3.1 dar imi trb1.4.7 e mai buna 1.4.7