| NoKs a întrebat:

SALL TPU!
Am nevoie de ajutor din nou. Cand era mic acum 6-8ani jucam un joc dar nu mai stiu cum se numea...Era de strategie si evoluai de la era primitiva la tancuri si tunuri si la final un soldat invincibil...Grafica slabuta era cu oceane si un continent mare despartit in doua.PLS help!

P.S.big grinaca vrea cineva sa-mi zica jocuri mai noi de strategie, dar nu din astea 2012 2011 2010 ca am calculatorul praf... Deci sub 2009.

3 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Cred ce e,, Age of war''

| NoKs explică (pentru Anonimuuuussssss):

Cred ca faci misto de mine laughing Era JOC mare de instalat pe PC avea cativa GB

| yTz a răspuns:

Ai aici cateva jocuri de strategie mai vechi de anul 2009:
Empire earth 2, rise of nations, age of mytology, strongholds kingdooms, The Settlers 1/2/3/4,Patrician III, Sins of a Solar Empire