| Roman_Mihai_Alexandru_1995 a întrebat:

am nevoie de un sfat. Cand intru in minecraft 1.7.2 pe un server imi zice java.net, ConnectException: Conexiunea a fost refuzata: Nu există alte informații :/ dar java eu o am instalata va rog frumos ma ajutati si pe mine fundita cel mai bun raspunshappy

2 răspunsuri:
| CristianV a răspuns:

Versiunea ta de minecraft este 1.7.2 si ultimul update este 1.6.x poate serverele sau updatat si de asta nu merge

| Roman_Mihai_Alexandru_1995 explică (pentru CristianV):

Acuma imi zice Unknown host si numele servarului ce pot face?