| Manu77 a întrebat:

Am o intrebare happy A folosit cineva site-ul IGPARD pentru a cumpara yang in metin2 ro?
Daca da, spuneti-mi si cum trebuie sa procedez pentru a intra in posesia yangului. Merci anticipat si... dau Fundaaaaaaaa celui care raspunde!

4 răspunsuri:
| Liviu781 a răspuns:

E fake site-ul ( adica la misto ) a bagat un prieten de-al meu un cont de 40 care il chema BOSS999 juca pe Gemini si la pierdut cand vroia sa intre scria " Nume sau parola gresita " deci eu nu ti-as sugera

| Shrek32154 a răspuns:

Nu te supara dar esti but. Un prieten de al meu a intrat pe site de gen(avea lvl 50 FMS+9 full bonusat Dragon +9 bonusat scuturi 10 blesuri de toate si bagase in el si 60lei) si ca un prost ce e el s-a dus pe un site de (.) si a bagat acolo. Ziceau aia ca daca dai datele astea iti dam un permis de trecgere in v2 si te abureau si mai vorbeau si frumos...si cand s-a dus sa vada daca a primit contul ce a vazut? CONTUL GOL tot nu mai era absolut nimic si a vazut toate itemele lui intr-un shop si au am patit-o la fel dar noroc ca nu era cine stie ce fel de cont... Nu te prinzi si tu deloc? De aia zice ca, contul sa fie de maxim lvl 15-20-25 pentru ca daca ii dai cont lvl 1 ei nu se aleg cu nimic decat cu un cont kakacios si sa aiba ce fura. Am 2 sfaturi: 1 nu te baga pe astfel de porcarii 2. Stii mereu unde zice sa scrii parola cand o scrii iti da stelute? EX: ******** iar daca cand scrii parola scrie exact ce este acolo sigur e o minciuna Sper ca te-am ajutat Funda daca tu crezi ca eu am dreptate happy

| Manu77 explică (pentru Shrek32154):

Eu ma refeream strict la siteul IGPARD.COM nu la altul...

| An3treiu a răspuns:

Da este foarte sigur noobi astia comenteaza aiure situl merge foarte bine livreaza yangul este la fel ca fastgold.cc dar ai mare grija sa nu ei ban in caz daca te prinde gm