| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare am hack pentru metin2 care pot creea itm de cheama Hack item creator cand fac itemul dorit nu merge sa-l pun dc? sad
raspuns corect funda + vot

Răspuns Câştigător
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Pai nu merge pentru ca itm-ul nu se creaza iti apare doar tie in inventar dar nu poti sal pui pe tine a dai trade si pui itm-ul creat o sa vezi ca nu iti apare ti se va vedea doar casuta libera

2 răspunsuri:
| xr0sioRx a răspuns:

Altu. Frate, nu face nimic hacku` ala, doar iti apare in inventar o arma si gata. Daca ar fi mers hacku` nu ar fi fost gratis.

| sonohattimotei a răspuns:

Si eu am asa dc nu merge ziceti va rog ce sa fac