| Antonies a întrebat:

Asta este o intrebare legata de metin 2.

Trade hack adica hack.ul ala cand iti arata cineva un item apesi accept si iti vine itemul in inventar, merge si pe pc.uri mai putin bune? Adica de exemplu hack. urile pentru m2bob imi merge sa intru pe metin cu ele. Cu trade hack mi.ar merge? Lasati raspunsul cu Da sau nu si poate un link de unde pot sa iau unul bun. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| CezarAjutorul a răspuns:

Nu incerca niciodata sa iei un tradehack.Acesta au functionat prin 2008-2009 dar acum nu mai exista si sunt doar niste oameni care vor sa-ti dea niste virusi sa faca ce vor cu calculatorul tau.

| Antonies explică (pentru CezarAjutorul):

Multumesc. Da.mi add pe mess cs. loading1

2 răspunsuri:
| TelefonLg a răspuns:

Nu estista trade hack sunt doar keyloggere